Rendkívül hatékony elektrolízis fertőtlenítő generátor a baktériumok eltávolítására a felületekről, elektrolizált sterilizáló víz segítségével. A csapvíz (200 ml) és nem jódozott só (10 g) összekeverésével teljesen természetes, fertőtlenítő tulajdonságú oldatot (100-szor jobb a fehérítőnél) és zsírtalanítót (hatékony tisztítószer) eredményez. Egyszerűen tegye a vizet és a sót a tartályba, nyomja meg a be- / kikapcsoló gombot, amely aktiválja a folyamatot, és várjon kb. 5 percet. hogy a kék fény kialudjon, és a nátrium-hipoklorittá történő átalakulás befejeződjön. Anyag: ABSPPInnovatív és funkcionális kialakításKörnyezetbarát: Vegyi és mérgező termékektől mentesTípus: ElektromosÚjratölthetőTöbbször használhatóAntibakteriális: 99 %Elektrolizált víz: 100 % -ban természetesFertőtlenítő és antibakteriális oldat: NaCl + H2O = NaClO + H2PermetfúvóKék LED lámpaKapacitás: 200 mlGomb: On/OffAutomatikus leállásMérőkanállal: 1 gKényelmes, egyszerű és biztonságos használatBármely felületre alkalmasUSB-ről töltő: USB-mikro-USB-kábelt tartalmazzHasználati útmutató5 V / 2 A / 9 WMéretei kb.: 11 x 21 x 7 cmCsomagolás és kézikönyv 24 nyelven (angol, francia, spanyol, német, olasz, portugál, holland, lengyel, magyar, román, dán, svéd, finn, litván, norvég, szlovén, görög, cseh, bolgár, horvát, szlovák, észt , orosz, lett)
Használati előnyök
Amikor először vettem ezt az elektrolízis fertőtlenítő generátort otthonra – bevallom őszintén –, kissé kételkedtem benne. Ám ahogy elkezdtem használni minden nap az apró foltokhoz vagy éppen nagyobb takarításokhoz is egyaránt megfelelő volt. Az egyik legjobb érzés volt látni azt ismerősöknél vagy vendégeknél is megosztani ezt az egyszerű módszert – hiszen nem kell többé vegyszerekkel bajlódni! Ráadásul környezetbarát módon tisztítunk anélkül hogy káros anyagokat juttatnánk ki.
- Teljesen természetes összetétel
- Könnyű kezelhetőség mindennapi használatra
- Kíméli az érzékeny felületeket is
- Gazdaságos megoldás újratölthetőségének köszönhetően
- Bárhol tölthető USB-porton keresztül
GYIK
- Mennyi idő alatt készül el az aktív fertőtlenítő oldat?
Kb. öt perc szükséges ahhoz hogy az elektrolízis lezajlódjon teljesen. - Milyen típusú sót használjak?
A készülékhez nem jódozott só ajánlott – ez biztosítja az optimális reakciót. - Mire használhatom az elkészült oldatot?
Tisztíthatók vele különféle háztartási felületek mint például munkalapok vagy fürdőszobai burkolatok. - Milyen gyakran kell tölteni?
A készüléket attól függően kell tölteni amennyit használnak napi rendszerességgel – USB-kábellel könnyedén feltölthető bárhol. - Biztonságos kisgyermekek mellett is?
Igen! Mivel vegyszermentes megoldásról van szó; azonban mindig ügyeljünk rá hogy magától ne férjenek hozzá.







